Aktualności

Screenshot_20220222-073509_Google My Business

KURIER DEDYKOWANY

Najważniejsze przesyłki wymagają niestandardowych rozwiązań. Dostawa kurierem dedykowanym to najpewniejszy sposób dostawy przesyłek na terenie Szczecina, Polski czy całej Europy.

W przypadku przesyłki wysłanej kurierem dedykowanym mamy ciągłą kontrolę nad przesyłką. Możemy skontaktować się z kierowcą, zmienić na bieżąco dyspozycję związaną z dostawą czy też skontrolować stan przesyłki . Można także na bieżąco sprawdzić lokalizację pojazdu lub kuriera.

Ponieważ opcja wysyłki kurierem dedykowanym należy do usług specjalnych, możliwe jest zapewnienie odpowiednich warunków transportu – walidowanego opakowania, chłodziwa (w tym suchego lodu), rejestratora temperatury itp.

 

Kurier dedykowany wykorzystywany jest przy transporcie przesyłek medycznych   (w tym materiału do przeszczepu lub sprzętu do operacji) i branży biofarmaceutycznej. Transportujemy w ten sposób także sprzęt elektroniczny w fazie prototypu, próbki dla gastronomii, najważniejsze dokumenty, części do napraw statków czy samolotów.

W spawie wysyłki kurem dedykowanym prosimy kontaktować się z Anną – telefon 004861190488 lub annamalysza@goniec.szczecin.pl