Aktualności

telefon

GONIEC od 1996 roku

Szanowni Państwo,

Prosimy uważać na osoby podające się za kurierów naszej firmy a pracujące w firmie #motogoniec! Tylko zamówienie kuriera pod numerem telefonu 661606094 lub 914891000 gwarantuje Wam obsługę zlecenia przez kurierów samochodowych i rowerowych z Gońca. Nie musimy mieć przedrostka”moto” żeby obsłużyć Państwa zlecenia samochodami o różnej ładowności oraz rowerami, szybko, bezpiecznie i rzetelnie od 1996 roku.

Jeśli nie jesteście Państwo zadowoleni z jakości obsługi Waszego dotychczasowego kuriera lokalnego – prosimy o kontakt. W przypadku stałej współpracy oferujemy jedną cenę na całe lewobrzeże oraz gwarantowany czas dostawy. Dla nas liczy się jakość!

#goniec #szczecin #kuriermiejski #kurier #miejski #kurierzylokalni #kurierlokalny #kurier #loklany #motogoniec #expres #przesyłki #przesyłkimiejskie #miejskie #przesyłkitaxiszczecin #taxi #szczecin #transport #transportekspresowy #kurierdedykowany #dedykowany #ostatniamila #ostatnikilometr #ostatni #kilometr #kurierzyrowerowi #kurierrowerowy #rowerowy