Aktualności

20160506-Goniec-008-fot.Oczajdusza!_Michal-Wojtarowicz

Dostawy ostatniego kilometra

Dostawy tzw. ostatniego kilometra w dużych miastach bywają kłopotliwe. Brak miejsc postojowych, korki, strefa płatnego parkowania… Dlatego Goniec postnowił pomóc Państwu w dotarciu do najbardziej zatłoczonych miejsc w Szczecinie.
Teraz możecie Państwo ostatni etap dostaw przekazać kurierm Gońca. Wasi kierowcy nie muszą już marnowac czasu na dostawy w centrum Szczecina. To proste!

Wystarczy przywieźć nam towar do dostarczenia do naszego punktu przeładunkowego na ulicę Rapackiego 3 w Szczecinie, a my zajmiemy się dostawą do finalnych odbiorców – szybko i ekologicznie – rowerami i samochodami.

Szczegóły oferty dostaw ostatniego kilometra : biuro@goniec.szczecin.pl lub 661606094

Zapraszamy!

Jednocześnie przypominamy, przesyłki kurierskie dostarczane taxi to zły pomysł.

#last #mile #delivery #ostatni #kilometr #lastmiledelivery #lastmiledeliveryszczecin #szczecin #kurierzyrowerowi #kurierzylokalni #przesyłki #ekspresowe #ostatnikilometr #zarządzanie #dostawami #transportszczecin #dostawyostatniegokilometraszczecin #rozwiązanie #ekologistyka #cargobike #fahhradcourierstettin #Der #letzte #Kilometer #stettin #logistyka #miejska #miejski #transport #towarowy #dostawy #ostatniego
#kilometra #transport #rowerowy #środowisko #miejskie #transport #zrównoważony #przesyłkitaxi #przesyłki #taxi