Aktualności

adi pod rsm

Solidna i skuteczna firma kurierska

Solidny i skuteczny kurier? To Goniec! Tylko nasza firma oferuje krajowe i międzynarodowe przesyłki kurierskie z gwarantowanym w 100% terminem dostawy. Najpilniejsze przesyłki dostarczamy nawet tego samego dnia na terenie Polski i Europy. Nam można zaufać – dostarczamy od 1996 roku!

 

 

#kurier #szczecin #transport #ekspresowy #solidny #expresowy #kurierzyrowerowiszczecin #kurierrowerowyszczecin #solidny #dobrykurierszczecin #dobry #goniec #motogoniec #transportdedykowanyszczecin #kurierdedykowanyszczecin #kuriermedycznyszczecin

13124698_1011066595613519_7340948730962025262_n

Profesjonalni kurierzy rowerowi

Od zawsze stawiamy na jakość. Nasza załoga to profesjonalni, godni zaufania i doświadczeni kurierzy rowerowi i samochodowi ze Szczecina. Na Gońcu możecie polegać – jeśli  podejmiemy się przewozu dokumentów, paczek, dostawy posiłków lub cateringu, zrealizowania zakupów lub załatwienia sprawy w urzędzie – możecie być pewni, że usługa zostanie zrealizowana solidnie i na czas. Mamy w tym doświadczenie –  w końcu jeździmy od 1996 roku!

 

#kurierzyrowerowiszczecin #kurierrowerowyszczecin #kurierrowerowy #kurierzyrowerowi #kurier #rowerowy # szczecin #trasnport #ekspresowy #transportekspresowyszczecin #ekotransport #ekologicznytransportszczecin #ekologia #ekologistyka #ekologiczna #logistyka #sameday #rower #goniec

 

 

WhatsApp Image 2019-09-24 at 11.17.28

Ekologiczny Transport Miejski

Dbamy o ekologię! Transport bezemisyjny jest ważny, dlatego do naszej floty dołączyły elektryczne rowery towarowe. Zastępujemy nimi małe auta dostawcze, ponieważ są równie efektywne, nie korkują miasta i nie trują Was i Waszych najbliższych. Razem z nami dbaj o środowisko – wysyłaj przesyłki miejskie, krajowe, medyczne i międzynarodowe Gońcem!

 

 

#ekologia #ekoszczecin #szczecin #ekotransport #transport #kurier #kuriermiejski #dobrykurier #expres #przesyłki #przesyłki #medyczne

parcel-single

Pilne przesyłki krajowe

Mili Państwo,

Informujemy, że 100% gwarancji dostawy na następny dzień roboczy w kurierskich przesyłkach krajowych daje tylko wysyłka przesyłki w trybie „przetargowym”.

Tryb „przetargowy” daje pełną kontrolę nad przesyłką, pewność dostawy i bezpośredni kontakt z kurierem dysponującym w danym czasie przesyłką. Cena wysyłki  paczki w trybie „przetargowym” odbiega od ceny standardowych przesyłek i jest ustalana indywidualnie. Trzeba jednak pamiętać, ze w przypadku najpilniejszych przesyłek warto zapłacić więcej i mieć pewność dostawy, ponieważ jest to usługa kurierska najwyższej jakości.

 

#solidnykurier #expresowe #przesyłkimedyczne #przesyłki#ekspresowe #szczecin #przetarg#przesyłki przetargowe

 

 

IMG-20190618-WA0002

Jeśli nasze telefony są wciąż zajęte…

Masz problem z dodzwonieniem się do Gońca? Nic dziwnego – ostatnio notujemy rekordowe ilości zleceń, Klienci po prostu nam ufają(Dzięki!!).

Ale – nie trzeba dzwonić! Wystarczy poprosić o login i hasło do naszego sytemu. Dzięki niemu możecie szybko zamówić kuriera, sprawdzić aktualne statusy przesyłek i wydrukować listy przewozowe.

Śmiało – biuro@goniec.szczecin.pl

 

adi pod rsm

Kierowca-kurier poszukiwany

Mamy pracę!
Szukamy kuriera – kierowcy na pełen etat.

Po okresie próbnym umowa o pracę.
Praca firmowym samochodem Renault Kangoo, 8 godzin dziennie.

Najczęściej w godzinach 9-17, czasami (w sezonie urlopowym) 8-16 lub 10-18.
15-20 przesyłek dziennie, przeważnie nie obsługujemy adresów prywatnych, więc nie ma problemów z dostawami.

Przewozimy koperty i paczki do 30 kg.

Informacja telefonicznie 607921348 lub mailowo biuro@goniec.szczecin.pl

 

#praca #szczecin #kurier

adi pod rsm

Stawiamy na jakość!

Mamy MISJĘ!

Najbardziej zależy nam na tym, aby nasi Klienci mogli nam w 100% zaufać. Dlatego staramy się najmocniej jak potrafimy aby oferowane przez nas miejskie usługi kurierskie były najwyższej jakości. Dostarczamy szybko, elastycznie i skutecznie.  Dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Kurierka miejska to całe nasze życie i mamy nadzieję, że to docenicie:)

IMG_20181002_152400_170

Zmiana cennika

Od 15 marca 2019 zmianie ulegnie nasze cennik. Niedługo umieścimy go na naszej stronie internetowej. Pełen cennik dostępny jest u dyspozytora – w każdej chwili możemy wysłać go Państwu drogą mailową.

Najważniejszą zmianą jest dopłata (3 zł brutto)  do listu papierowego wypisanego przez kuriera lub wysłanego do wydruku mailem w PDF.  Opłaty tej można uniknąć jeśli nie potrzebne jest Państwu papierowe potwierdzenie nadania i odbioru przesyłki – w tym przypadku kurier uzupełni w naszym systemie nazwisko nadawcy i odbiorcy,  a statusy będą dostępne na naszej stronie www.

Prosimy o informowanie dyspozytora przy zamawianiu kuriera,  czy potrzebny będzie Państwu papierowy list przewozowy, czy też wspólnie dbając o ekologię – dostarczamy ją tylko ze statusami z systemu.

 

 

20160506-Goniec-008-fot.Oczajdusza!_Michal-Wojtarowicz

kurier miejski dla hurtowni

Możesz śmiało zrezygnować z własnych kierowców! Kurierzy rowerowi i samochodowi z Gońca zajmą się dostawą Twoich przesyłek lokalnych w Szczecinie.

Dostarczamy przesyłki tego samego dnia, nawet w ciągu 30 minut od chwili przyjęcia zlecenia.

Zaawansowany system informatyczny daje naszym Klientom możliwość zamówienia kuriera, drukowania etykiet lub listów przewozowych, sprawdzenia aktualnego statusu przesyłki i wiele innych możliwości.

Pobrania za towar zwracamy na konto wskazane przez Klienta, a każda przesyłka jest ubezpieczona!

Przesyłki miejskie na terenie Szczecina dostarczamy szybko i bezpiecznie, zawsze na czas od 1996 roku.

Dostawy dla hurtowni? Mamy to elastycznie  opracowane w każdym szczególe:))

 

#kurier #szczecin #dobry #solidny #ekspresowy #lokalny #miejski #rowerowy #dystrybucja  #moto #goniec #motogoniec #xpresscouriers #dhlszczecin #upsszczecin #ups #dhl #dpd #inpost #fedex

13397496_1750706571877497_1054283066_n

Pilne przesyłki kurierskie krajowe

Szanowni Państwo!

 

W związku z przedświątecznym okresem i brakami kadrowymi nasz partner doręczający przesyłki krajowe firma DHL nie gwarantuje dostaw następnego dnia roboczego (tak samo jak inne duże firmy kurierskie) nawet w opcji do 12:00 czy do 09:00.
Dlatego GONIEC ZALECA – wszelkie pilne przesyłki (przetargi, leki, zastrzeżenia godzinowe, sprzęt medyczny i inne  pilne dokumenty i paczki) warto wysłać u  nas w „trybie specjalnym”. Tylko tak tryb daje Państwu 100% dostawy w gwarantowanym terminie
i spokój ducha.

 

Przesyłki specjalne wyceniamy indywidualnie i ich cena będzie odbiegać od cen standardowych przesyłek kurierskich krajowych, ale w zamian otrzymujecie Państwo 100% gwarancji dostawy w żądanym terminie, stały kontakt z dyspozytorem i kurierem dysponującym przesyłką oraz spokój ducha. Po prostu w przypadku ważnych przesyłek warto dopłacić za jakość obsługi.

 

#przesyłki #kurierskie #specjalne #szczecin #ekspresowe #kurier #krajowy #dobry #express #expresowe #przesyłkispecjalne #przetarg #przetargowe #specialdelivery