Aktualności

WhatsApp Image 2023-09-28 at 15.09.33

Rower towarowy Bullitt – propocyjne ceny

Oryginalny duński rower cargo – Bullitt – jest dostępny w promocyjnej cenie – od 10450 zł brutto! To wersja bez wspomagania elektrycznego, na podzespołąch Shimano Nexus 7.

Ilość sztuk jest mocno ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.

Możliwy jest leasing jeśli prowadzicie działalność gospodarczą

Do PromoBullitta możemy dołożyć wspomaganie w postaci silnika centralnego Bafang BBS02 – dzwońcie śmiało, numer w zakładce „kontakt”

Bullittem możecie przejechać się u nas w Szczecinie – dzwońcie śmiało:)

 

eBullitt-Moondog_2020_0066

Rowery cargo w Szczecinie

Czy użytkowanie rowerów cargo (czyli dostawczych) w Szczecinie ma sens? Jak najbardziej – Szczecin sukcesywnie zwiększa ilość infrastruktury rowerowej, także w przypadku nowych inwestycji. Jednocześnie uspokajany jest ruch samochodowy w centrum Szczecina (np przebudowa ulicy Wojska Polskiego). To sprawia, że rower cargo użytkowany pzez osoby prywatne ma sens. Można nim bez trudu zawieźć dzieci do przedszkola, przywieźć duże zakupy czy wybrać się na weekendowy wypad za miasto. Rower cargo zajmuje dużo mniej miejsca niż samochód, łatwo go zaparkować w centrum Szczecina. A w eksploatacji – będzie dużo tańszy niż auto, nawet elektryczne.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.rowerycargo.eu – szczecińskiego dystrybutora rowerów dostawczych marki Bullitt, jednej z najbardziej cenionych marek rowerów cargo.

WhatsApp Image 2023-10-23 at 09.42.18

Suchy lód na Halloween

Suchy lód na Hallowen – zamów już teraz! Dowieziemy na terenie Szczecina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#suchylod #suchylód

Omnium-E_Cargo_V3-white_bg-300

Rowery cargo Omnium

Kochani!

Zostaliśmy dystrybutorem rowerów cargo marki Omnium. Omnium to szybkie i ładowne rowery dostawcze. Dedykowane kurierce, dostawom spożywki i posiłków. Dobrze sprawdzą się też w codziennym użytkowaniu – i mieszczą się w piwnicy, w przeciwieństwie do Bullitta :)

Więcej szczegółów na https://rowerycargo.eu w zakładce „dziś w menu”.

 

Do zobaczenia w drodze:)

13124698_1011066595613519_7340948730962025262_n

ZAŁÓŻ KONTO W GOŃCU!

I wysyłaj przesyłki miejskie w Szczecinie łatwiej niż kiedykolwiek! Bez zbędnych procedur, bez podpisywania umowy, bezproblemowo!

Wyślij nam maila z danymi do faktury i już po chwili ciesz się dostępem do obsługi przesyłek miejskich, krajowych oraz Kuriera Dedykowanego. Twoje przesyłki na terenie Szczecina dostarczymy tego samego dnia. Przesyłki krajowe – następnego dnia roboczego. A Kurier Dedykowany dowiezie najważniejsze Paczki na terenie Polski i Europy tak szybko, jak to tylko możliwe. 24/7 od 1996 roku!

 

 

Screenshot_20220222-073509_Google My Business

KURIER DEDYKOWANY

Najważniejsze przesyłki wymagają niestandardowych rozwiązań. Dostawa kurierem dedykowanym to najpewniejszy sposób dostawy przesyłek na terenie Szczecina, Polski czy całej Europy.

W przypadku przesyłki wysłanej kurierem dedykowanym mamy ciągłą kontrolę nad przesyłką. Możemy skontaktować się z kierowcą, zmienić na bieżąco dyspozycję związaną z dostawą czy też skontrolować stan przesyłki . Można także na bieżąco sprawdzić lokalizację pojazdu lub kuriera.

Ponieważ opcja wysyłki kurierem dedykowanym należy do usług specjalnych, możliwe jest zapewnienie odpowiednich warunków transportu – walidowanego opakowania, chłodziwa (w tym suchego lodu), rejestratora temperatury itp.

 

Kurier dedykowany wykorzystywany jest przy transporcie przesyłek medycznych   (w tym materiału do przeszczepu lub sprzętu do operacji) i branży biofarmaceutycznej. Transportujemy w ten sposób także sprzęt elektroniczny w fazie prototypu, próbki dla gastronomii, najważniejsze dokumenty, części do napraw statków czy samolotów.

W spawie wysyłki kurem dedykowanym prosimy kontaktować się z Anną – telefon 004861190488 lub annamalysza@goniec.szczecin.pl

 

pracuj

GOŃCOWY URLOP

Drogie ludzie,

w dniach 29 października do 01 listopada, czyli w nadchodzący długi weekend kurierzy oraz obsługa naziemna Gońca będą odpoczywać! Co chciałbyś, chciałabyś, chciałobyś  przewieźć Gońcem w poniedziałek 31 października – wyślij wcześniej:).  Widzimy się 2 listopada

WhatsApp Image 2020-04-14 at 19.31.23

Logistyka ostatniego kilometra

Dostawy ostatniego kilometra rowerami cargo (towarowymi) to przyszłość dostaw towarów  w centrach dużych miast. To nie moda, to realne, skuteczne, tańsze i ekologiczne rozwiązanie logistyczne.

Oferujemy Państwu dostawy ostatniego kilometra na terenie Szczecina. Jak działamy? To proste!

1. Dostarczacie towar samochodami do naszego magazynu przeładunkowego położonego na obrzeżach centrum Szczecina

2. Przesyłki są sortowane i przydzielane na poszczególnych kurierów cargo-bike

3. Rowerami dostawczymi doręczamy towar do finalnego odbiorcy.

 

Zalety takiego rozwiązania:

  • usługa w 100% wspiera działania na rzecz idei zrównoważonego transportu
  • oszczędność czasu, energii i paliwa
  • bez opłat parkingowych
  • brak emisji spalin

 

W czym możemy pomóc?

  • dostawa towarów do lokalnych sklepów, kawiarni, restauracji
  • zaopatrzenia biur i instytucji
  • obsługa ksiegarni i bibliotek
  • dostawy ekologicznej żywności
  • kompleksowa obsługa hurtowni branży beauty