Aktualności

WhatsApp Image 2020-04-14 at 19.31.23

Logistyka ostatniego kilometra

Dostawy ostatniego kilometra rowerami cargo (towarowymi) to przyszłość dostaw towarów  w centrach dużych miast. To nie moda, to realne, skuteczne, tańsze i ekologiczne rozwiązanie logistyczne.

Oferujemy Państwu dostawy ostatniego kilometra na terenie Szczecina. Jak działamy? To proste!

1. Dostarczacie towar samochodami do naszego magazynu przeładunkowego położonego na obrzeżach centrum Szczecina

2. Przesyłki są sortowane i przydzielane na poszczególnych kurierów cargo-bike

3. Rowerami dostawczymi doręczamy towar do finalnego odbiorcy.

 

Zalety takiego rozwiązania:

 • usługa w 100% wspiera działania na rzecz idei zrównoważonego transportu
 • oszczędność czasu, energii i paliwa
 • bez opłat parkingowych
 • brak emisji spalin

 

W czym możemy pomóc?

 • dostawa towarów do lokalnych sklepów, kawiarni, restauracji
 • zaopatrzenia biur i instytucji
 • obsługa ksiegarni i bibliotek
 • dostawy ekologicznej żywności
 • kompleksowa obsługa hurtowni branży beauty

adi pod rsm

Jak działamy?

ZADZWOŃ DO NAS-> ZAMÓW GOŃCA->ODBIERZEMY PACZKĘ->DORĘCZYMY TEGO SAMEGO DNIA  W GWARANTOWANYM CZASIE!

Tak, to proste! Zamówisz kuriera telefonicznie, bez pobierania aplikacji, zakładanie konta w systemie, przedpłacania, logowania! Stałym Klientom telefoniczne zamówienie Gońca zajmuje nie  więcej niż 10 sekund:)

pryzma

Przedświąteczna dystrybucja?

Dostawa prezentów przed świętami GOŃCEM na terenie Szczecina ? Dajcie znać już teraz, jeśli jesteście zainteresowani. W czasie przedświątecznego szczytu paczkowego możemy nie mieć mocy przerobowych aby  z miejsca obsłużyć wszystkich naszych Klientów. Ustalmy szczegóły już dziś. Kompetentnej informacji udzieli Wam Anna pod numerem telefonu 661190488.

 

 

 

# goniec #szczecin #kurier #nadziś #sameday #rowerowy #transport #transportszczecin #dedykowany #motogoniec

 

20160506-Goniec-002-fot.Oczajdusza!_Michal-Wojtarowicz

Twój kurier miejski od 1996 roku!

To już 25 lat kurierzy z Gońca dostarczają Wasze przesyłki tego samego dnia, nawet w ciągu 30 minut. Od koperty do palety, niezawodnie i najszybciej w Szczecinie.

Jakość obsługi i indywidualne podejście do Waszych potrzeb transportowych i logistycznych – to to co nas wyróżnia.

Dostarczaliśmy same-day zanim to było modne:)

same-day-delivery1

Same-day delivery since 1996!

We provide same-day delivery service since 1996. Experience does matter!

In medical shippment, or in fast long distance run -you can always rely on us.

adi pod rsm

Tak! Damy radę!

Zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz ekspresowej dostawy. Kiedy nie stać Cię na ryzyko związane z wysyłką standardowym kurierem. Kurier premium to rozwiązanie dedykowane najważniejszym przesyłkom – Twoim! Tak. Damy radę!

13124698_1011066595613519_7340948730962025262_n

Kurier z dostawą „na dziś”

Dokumenty, paczki, materiał biologiczny, towar do Twojego Klienta? Wszystko to doręczymy tego samego dnia, na terenie Szczecina, Polski i całej Europy.

IMG-20190618-WA0002

kontakt z naszym biurem ->661 606 094 (09.00-17:00)

0048661606094 – w godzinach 09:00-17:00 prosimy o używanie tego numeru telefonu, ponieważ mamy problemy z telefonem stacjonarnym.

Dzwoniąc na numer 0048607921348 dodzwonicie się zaś do Serwisu Rowerowego Pana Kuby, który od 5 lat najlepiej w Szczecinie naprawia rowery :) https://www.facebook.com/KubaSerwis/

fot. Aurelia Kołodziej

MARSZAŁEK RADZI, MARSZAŁEK WYPOWIADA SIĘ!

 

Wielokrotnie nienagradzany, uwielbiany i znienawidzony, wprawiający w konsternację i zażenowanie,
gbur, buc i czaruś. Wszechstronny multiinstrumentalista symultaniczny i szyderczy poeta
frustratyczny, Tony Clifton polskiego andergrandu. Specjalnie dla was – wywiad z Marszałkiem!

 

* Na początek – co tam u Ciebie?

A dziękuję, jako-tako.

* Jak myślisz – dlaczego spędzamy przy Marszałku jedyną dziś wolną chwilę?

Bo to najlepszy zespół na świecie.

* Kolega złapał się na tym, że podczas słuchania Twojej płyty chciał podpalić Salezjanów przy pomocy lupy. Czy słuchacze, ich reakcje są dla Ciebie ważne?

Są ważne, jestem ich ciekaw. Ale też poza moją kontrolą zupełnie są, mogą wynikać z tysiąca innych czynników niż moja tfurczość. Dlatego też nie mogę w ogóle odnosić się do nich jakoś sensownie. Chcę poruszyć odbiorcę-słuchacza, ale nigdy nie wiadomo co w wyniku tego ruszenia w danej osobie się zrodzi. Na przykład, w tym wypadku konkretnym: czemu akurat lupą?

* Odbieram  Twoją twórczość tak:  „Marszałek pisducki one Man band” i „Konie” to zaprzeczenie i izolacja; gniew, targowanie się to „split” i” III”. Czy „Rdza” to depresja, czy pogodzenie się z życiem w Polsce?

No bardzo ładnie, piąteczka z polskiego za interpretację. I to ten właśnie problem, co wyżej wspominam: trudno mi komentować, to Ty odbierasz przecież i to, co Ci się wyda i wymyśli na ten temat, to Twoje. Ale spoko, zgadzam się z takim odczytaniem, że depresja i przytłoczenie. Ale nie w opozycji do pogodzenia się z życiem – raczej w połączeniu z tym godzeniem się.

* Które piosenki z Twojej najnowszej płyty były komponowane z myślą o układach tanecznych na TikTok?

Właśnie pracujemy z Januszem Józefowiczem nad 30 sekundowymi układami do singlowych numerów: „Zaraza” i „Tajemnice sukcesu”.

 • Czy zespoły takie jak Marszałek miały by w 2021 rację bytu bez portali społecznościowych ? Czy wszyscy  jesteśmy skazani na kontent, algorytm i ocenianie ?

No, jesteśmy. To znaczy, wiadomo, zawsze możemy sobie zostać buntownikami, zamieszkać w dziczy i kontestować rzeczywistość. Ale jeśli chcemy funkcjonować jakoś ponad zaspokajanie podstawowych potrzeb, czyli jeść-pić-spać-wydalać, to chyba jesteśmy skazani na wytwarzanie i konsumpcję kontentu.

*Utwór  „Wiszę”  w prosty sposób tłumaczy mechanizmy związane z rynkiem kredytowym. W jakim wieku nasi milusińscy powinni zapoznać się z płytami Marszałka, aby w pełni skorzystać z ich walorów edukacyjnych?

 „Wiszę” raczej nic nie tłumaczy, to podsłuchana krótka uwaga kogoś przed odebraniem połączenia telefonicznego. A bombelki lepiej żeby nie słuchały, sam mam dwa i nie puszczam swoich nagrań. A w innych kaszlę w miejscu bluzgów, jak słuchamy czegoś w aucie. No, powiedzmy, że w wieku 14-15 lat to mogą już z walorów korzystać, wtedy to i tak bitwa o czystość języka już przegrana.

 • Pierwsza płyta Organka zawiera wiele nawiązań do twórczości Marszałka. „O matko” można śmiało uznać za kontynuację „Powiedz zaraz mamie”. Marszałek zaś na płycie „Rdza” wyraźnie skłania się ku burczącej elektronice, jak Organek na singlu „Pogo”. Przypadek?

No, pewnie zgapia ode mnie. Nie wiem, nie kojarzę zbytnio twórczości Organka, tylko taki jeden klip, co ziemniaki obiera i tam nawet spoko piosenka jest.

* Zostałeś w domu? Czy „Rdza” to jedna z wielu polskich płyt robionych na muszli klozetowej, w kuchni pod stołem i podczas nielegalnych wyjść na zewnątrz  w okresie kwarantanny?

Nie, nie na muszli, tylko w piwnicy magazynu nr 7 w Wolnym Obszarze Celnym w szczecińskim porcie. Na dodatek w sierpniu ubiegłego roku, więc nie wymagały warunki atmosferyczne chowania się we wnętrzach. Czyli maksimum wolności, jak na obecnie panujące warunki.

 • Czy to prawda że Janne Michele Jarre zgrał na „Rdzy” na klawiszu ?

Na pianinie bardziej, czuliśmy Jego obecność w pomieszczeniu, gdzie nagrywaliśmy z Kostkiem Usenką partie klawiszowe. Wszedł w dłonie Kostka, który po francusku poinstruował mnie, jak mam trzymać rejestrator i  Żan Miszel potem zagrał jego rękoma. Wcześniej odprawiliśmy obrzęd staromasoński, prosząc o oświecenie.

* Bowie często pojawia się w Twoich tekstach. Czy „Rdza” to Twój „Low”?Czy szykujesz już „Let’s dance”?

A żebyś wiedział! Zacząłem ostatnio słuchać dużo techniawy i następna płyta na pewno będzie mocno utaneczniona.